PROČ JSME VYMYSLELI INBU?

sipka

Rádi děláme naši práci efektivně a správně. Potřebovali jsme proto mít po ruce nástroj, který nám umožní plánovat všechny naše projekty na jednom místě a hlavně nám dovolí na nich spolupracovat jako jeden tým. Zároveň jsme chtěli takového pomocníka, který bude intuitivní, přehledný a nemuseli bychom kvůli němu měnit své návyky.

CO JE TO INBU?

sipka

Inbu je chytrý nástroj, který vám usnadní plánování vaší práce a zároveň zjednoduší komunikaci s ostatními členy týmu.

KDE INBU NAJDU?

Nemusíte si nic stahovat do počítače, stačí vám jen připojení k internetu a znát adresu www.inbu.cz. Neváhejte a začněte používat Inbu už dnes.

PROČ JE INBU ZDARMA?

Chceme co nejvíce lidem usnadnit jejich každodení práci, proto umožňujeme používat Inbu zdarma.
Současně připravujeme různé rozšíření a funkcionality a některé z nich budou zpoplatněny. Když tyto rozšíření spustíme, bude záležet pouze na vás, jestli budete chtít přejít na placenou verzi, nebo nadále používat Inbu zdarma.

JAK ZAČÍT INBU POUŽÍVAT?

Zaregistrujte se tady a hned poté si už můžete Inbu užívat naplno. Založte v něm váš první projekt, napište si do něj vaše cíle např. na následující kvartál a následně je rozepište do detailních úkolů, které je potřeba udělat pro splnění cíle. Stromová struktura vám to umožní a vy tak budete mít lepší přehled o plnění plánů.

Pracujete pro více klientů či ve více týmech najednou? To vůbec nevadí. Pro každého z nich si vytvoříte vlastní projekt a je to! Váš plán na dalších 14 dní je hotov.

Potřebujete spolupracovat na projektu s kolegy? Pozvěte je do Inbu!

POTŘEBUJETE SPOLUPRACOVAT NA PROJEKTU S KOLEGY?


POZVĚTE JE DO INBU!

JAK V INBU PLÁNOVAT?

Velké cíle na celý rok, ale i jednotlivé na týden, vše máte pod kontrolou a na jediném místě. Můžete se soustředit na práci a nestresujete se, jestli jste náhodou na něco ještě nezapomněli. Spolupracujete v týmu a každý člen ihned vidí, jak daleko už jste. Neexistuje více různých verzí plánu, ale jen jeden, ten v Inbu.

DÁ SE INBU VYUŽÍT JAKO NÁSTROJ PRO INTERNÍ KOMUNIKACI?

Samozřejmě! Diskuzi ke každému úkolu řešíte přímo v rámci daného úkolu. Pokud potřebujete začít nové téma či brainstorming, založíte si pro něj samostatnou konverzaci.

Nejste zrovna u toho, když kolegové diskutují? Nevadí, o nových příspěvcích vám dorazí email, na který když odepíšete přímo ve svém emailovém klientovi, odpověď se ihned přenese a uloží do dané konverzaci v Inbu. Už nikdy se vám tak nestane, že byste někomu zapomněli odpovědět. Celou konverzaci vždy budete mít s logickou návazností pohromadě.

JE STANOVEN NĚJAKÝ LIMIT VELIKOSTI SOUBORU PRO NAHRÁVÁNÍ?

Nechceme vás ničím omezovat, proto u nás žádný limit nenajdete. Využívejte Inbu naplno tak, jak opravdu potřebujete.

JE MOŽNÉ ZÍSKAT SOUHRN O PLNĚNÍ JEDNOTLIVÝCH ÚKOLŮ?

Ano, určitě. S Inbu budete mít odteď přehledný souhrn o všech vašich dokončených, rozpracovaných i nových úkolech.

NAPADAJÍ VÁS JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY? NAPIŠTE NÁM A MY VÁM JE MOC RÁDI ZODPOVÍME.

Začněte právě teď zdarma!

Inbu je navždy zdarma pro neomezený počet uživatelů.